POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE

Witold Goliński

Dodał Witold Goliński

Branżą wodno-kanalizacyjną zajmuję się od wielu lat. Rozszerzenie usług o branżę DDD wynikło z potrzeb podczas prac wodno-kanalizacyjnych gdy często dochodziło do wycieku nieczystości a jedynym i skutecznym sposobem było przeprowadzenie dezynfekcji w celu pozbycia się bakterii oraz przykrego zapachu. POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | DEZYNFEKCJA POZNAŃ TEL 501 028 779

ozonowanie windy

Nasz nowy film opowiadający o tym jak udrożnić kanalizację w sytuacji kiedy zapchana jest butelką. Takie sytuację się zdarzają i zawsze mnie zastanawia dlaczego to się stało i kto wpadł na taki pomysł.

Feature

Ozonowanie jako skuteczny sposób na szczura. Do akcji został wykorzystany generator ozonu, który zadziałał jako odstraszacz. Szczury nie tolerują zapachu ozonu a nawet można powiedzieć że się go bardzo boją. Dlatego wynoszą się z takich pomieszczeń bo zapach ozonu traktują jako zagrożenie.

Pogotowie wodno-kanalizacyjne na terenie miasta Poznań oraz całego województwa wielkopolskiego.

  • udrażnianie kanalizacji, udrażnianie rur
  • przetkanie rury odpływowej
  • przetykanie odpływu brodzika
  • wymiana rury kanalizacyjnej
  • przerobienie kanalizacji
  • wymiana pionu kanalizacyjnego
  • czyszczenie kanalizacji
  • mechaniczne czyszczenie kanalizacji

OZONOWANIE POZNAŃ. DEZYNFEKCJA OZONEM

Nasza firma wykonuje zabiegi ozonowania w Poznaniu wykorzystując w tym celu nowoczesne i profesjonalne generatory ozonu o bardzo dużej wydajności a nasi pracownicy to certyfikowani fachowcy. Zabiegi ozonowania wykonujemy na terenie Poznania i okolic zarówno dla osób indywidualnych jak i dla właścicieli pensjonatów, domów wczasowych oraz w domkach letniskowych. Zabiegi ozonowania to doskonała metoda żeby pozbyć się szkodliwych substancji chemicznych, które znajdują się w różnego rodzaju materiałach budowlanych, a które wykorzystujemy do remontu naszych domów lub mieszkań.

Read more

Bardzo często zdarza się że korzenie wrastają w rury kanalizacyjne tworząc zatory. Nie wystarczy w takim przypadku przepchać rury spiralą ręczną lub mechaniczną, ponieważ zator utworzy się ponownie w bardzo krótkim czasie. Korzenie należy wyciąć specjalistycznym sprzętem.

 

Ten film to relacja z akcji, na której jak wynikało z opisu klientki miałem złapać ogromnego szczura. Potrzebna była odpowiednia przynęta oraz odpowiednia pułapka na szczury. Jak złapać szczura giganta? Tak samo jak każdego innego, trzeba być bardziej przebiegłym niż on. Ale czy to szczur ?

Inspekcja kamerą rur kanalizacyjnych to bardzo przydatna usługa, która pozwala w szybkim czasie zlokalizować awarię oraz stwierdzić w jakim stanie jest instalacja. Częste zatory w kanalizacji są wynikiem uszkodzeń, które powstały podczas wielu przeróbek, remontów lub w skutek zwykłego zużycia rur. To bardzo nowoczesna i przydatna usługa, która eliminuję działanie po omacku, przydatna zarówno w wyszukiwaniu usterek i awarii ale też przydatna w sprawdzeniu czy w naszych rurach nie zamieszkał jakiś gryzoń, który uprzykrza nam życie.

Feature

Usługi DDD jakie proponujemy naszym klientom to usługi, które są konieczne po usunięciu awarii i usterek wodno-kanalizacyjnych i są ściśle związane z zanieczyszczeniem pomieszczenia. To głównie dezynfekcja skażonych pomieszczeń i powierzchni wykonywana za pomocą metod chemicznych takich jak: opryski, przemywanie powierzchni różnymi preparatami lub metoda ekologiczna czyli czyszczenie powierzchni i dezynfekcja przy użyciu pary wodnej o bardzo wysokiej temperaturze. Bardzo dobrym sposobem na usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych patogenów chorobotwórczych jest metoda ozonowania, którą wykonujemy przy pomocy nowoczesnych generatorów ozonu należy tu wspomnieć że ozon to gaz o bardzo dużych właściwościach dezynfekujących. Nasze usługi DDD wykonujemy również dla klientów, u których wystąpił problem z karaluchami ( prusakami ), pluskwami, szczurami czy z kretem ale nie odmówimy też klientom, którzy zadzwonią do nas żeby usunąć gniazdo os czy szerszeni. Czyli usługi jakie możemy zaproponować naszym klientom to szeroko pojęte usługi w dziedzinie DEZYNFEKCJI ,DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI. Zawsze używamy preparaty, które są dopuszczone na nasz rynek, posiadają atesty i certyfikaty i nigdy nie używamy żadnego środka bez uprzedniego zapoznania się z nim.

DEZYNFEKCJA

Dezynfekcja to zabieg, który ma na celu usunięcie drobnoustrojów chorobotwórczych z powierzchni i przedmiotów. Powinna być wykonana przez specjalistyczną firmę, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu stwierdzi jakiej metody i środka można użyć.

Read more

Strona 1 z 5