dezynfekcja

DEZYNFEKCJA


Usługi DDD jakie proponujemy naszym klientom to usługi, które są konieczne po usunięciu awarii i usterek wodno-kanalizacyjnych i są ściśle związane z zanieczyszczeniem pomieszczenia. To głównie dezynfekcja skażonych pomieszczeń i powierzchni wykonywana za pomocą metod chemicznych takich jak: opryski, przemywanie powierzchni różnymi preparatami lub metoda ekologiczna czyli czyszczenie powierzchni i dezynfekcja przy użyciu pary wodnej o bardzo wysokiej temperaturze. Bardzo dobrym sposobem na usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych patogenów chorobotwórczych jest metoda ozonowania, którą wykonujemy przy pomocy nowoczesnych generatorów ozonu należy tu wspomnieć że ozon to gaz o bardzo dużych właściwościach dezynfekujących. Nasze usługi DDD wykonujemy również dla klientów, u których wystąpił problem z karaluchami ( prusakami ), pluskwami, szczurami czy z kretem ale nie odmówimy też klientom, którzy zadzwonią do nas żeby usunąć gniazdo os czy szerszeni. Czyli usługi jakie możemy zaproponować naszym klientom to szeroko pojęte usługi w dziedzinie DEZYNFEKCJI ,DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI. Zawsze używamy preparaty, które są dopuszczone na nasz rynek, posiadają atesty i certyfikaty i nigdy nie używamy żadnego środka bez uprzedniego zapoznania się z nim.

DEZYNFEKCJA

Dezynfekcja to zabieg, który ma na celu usunięcie drobnoustrojów chorobotwórczych z powierzchni i przedmiotów. Powinna być wykonana przez specjalistyczną firmę, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu stwierdzi jakiej metody i środka można użyć.

Mamy do wyboru metody fizyczne, chemiczne oraz termiczno-chemiczne. W wyniku dezynfekcji na powierzchniach ścian, podłóg lub na przedmiotach giną bakterie, które powodują wiele chorób u człowieka a także grzyby i pleśnie. Dzięki dezynfekcji możemy spowodować, że pomieszczenia po zanieczyszczeniu np. po awariach wodno–kanalizacyjnych lub różnego rodzaju poczekalnie, gabinety, przedszkola, hotele itd. stają się bezpieczne i przyjazne człowiekowi. Dezynsekcja powinna być wykonana tam gdzie od dłuższego czasu przebywała osoba ciężko chora lub w pomieszczeniu gdzie doszło do zgonu a w pomieszczeniu utrzymuje się nieprzyjemny zapach.

Sposób wykonania dezynfekcji to:

- metoda opryskowa ( chemiczna )

- metoda zamgławiania ( chemiczna )

- metoda czyszczenia gorącą parą ( ekologiczna )

- ozonowanie

DEZYNFEKCJA POZNAŃ | TEL. 501 028 779
Witold Goliński

Dodane przez Witold Goliński

Branżą wodno-kanalizacyjną zajmuję się od wielu lat. Rozszerzenie usług o branżę DDD wynikło z potrzeb podczas prac wodno-kanalizacyjnych gdy często dochodziło do wycieku nieczystości a jedynym i skutecznym sposobem było przeprowadzenie dezynfekcji w celu pozbycia się bakterii oraz przykrego zapachu. POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | DEZYNFEKCJA POZNAŃ TEL 501 028 779