Pluskwa, odpluskwianie mieszkania - sam nie dasz rady!


Jak walczyć z pluskwą ? Dzisiaj chciałbym opisać kilka sytuacji związanych z pluskwą a dokładnie opowiem o zleceniach jakie miałem okazje wykonać w mieszkaniach, gdzie właściciele próbowali sami walczyć z tym problemem.Walka z pluskwą bez odpowiedniej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej jest nieskuteczna i może doprowadzić do ogromnego wzrostu ich liczebności a nieumiejętne stosowanie środków chemicznych może być niebezpieczne dla ludzi.

Często zdarza się, że na prośbę klienta jadę obejrzeć mieszkanie żeby rozpoznać sytuacje i ewentualnie potwierdzić obawy, że w jego mieszkaniu są pluskwy. Niekiedy klienci nie akceptują warunków oraz ceny wykonania usługi licząc na to, że sami poradzą sobie domowymi sposobami przy użyciu środków dostępnych w sklepie. Doświadczony specjalista DDD wie gdzie występuje pluskwa a co za tym idzie wie jak przeprowadzić zabieg. Każda firma DDD ma swój wypracowany sposób walki z pluskwą i preferuje profesjonalne środki chemiczne z ogromnej palety dostępnej na naszym rynku. Wiele firm stosuje metody łączone tak zwane "fizyczno-chemiczne". Likwidacja pluskwy to bardzo trudne zadanie i łączenie metod i środków może dać szybki i oczekiwany efekt. Moja metoda to połączenie metody fizycznej TERMO PAR ( wysoka temperatura i para wodna )oraz w umiejętny sposób stosowane środki chemiczne dozowane za pomocą opryskiwacza lub zamgławiacza ULV. Tego wszystkiego nie będzie wiedziała osoba, która na co dzień nie ma do czynienia z takimi zabiegami i likwidacja pluskwy to temat jej zupełnie obcy. Zdjęcia które zamieszczam do tego artykułu to zdjęcia właśnie z akcji gdzie właściciele mieszkań próbowali na własną rękę walczyć z pluskwami i niestety odnieśli porażkę. Usuwanie pluskiew – sam nie dasz rady zgłoś się do fachowca !!!

ODPLUSKWIANIE POZNAŃ | TEL. 501 028 779
Witold Goliński

Dodane przez Witold Goliński

Branżą wodno-kanalizacyjną zajmuję się od wielu lat. Rozszerzenie usług o branżę DDD wynikło z potrzeb podczas prac wodno-kanalizacyjnych gdy często dochodziło do wycieku nieczystości a jedynym i skutecznym sposobem było przeprowadzenie dezynfekcji w celu pozbycia się bakterii oraz przykrego zapachu. POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | DEZYNFEKCJA POZNAŃ TEL 501 028 779