POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE

Pogotowie wodno-kanalizacyjne na terenie miasta Poznań oraz całego województwa wielkopolskiego.

  • udrażnianie kanalizacji, udrażnianie rur
  • przetkanie rury odpływowej
  • przetykanie odpływu brodzika
  • wymiana rury kanalizacyjnej
  • przerobienie kanalizacji
  • wymiana pionu kanalizacyjnego
  • czyszczenie kanalizacji
  • mechaniczne czyszczenie kanalizacji

Jeśli chodzi o ten filar naszej działalności to jest to głównie tak zwane pogotowie wodno-kanalizacyjne potocznie zwane pogotowiem wod-kan. To dziedzina, w której umiejętności szlifowaliśmy pracując już od wielu lat w różnych firmach i na różnych budowach gdzie mieliśmy do czynienia zarówno z drobnymi usterkami np. przetykanie kanalizacji, wymiana uszkodzonej rury, udrażnianie odpływu brodzika lub umywalki, jak i z poważnymi awariami, które wiązały się z wymianą całych pionów kanalizacyjnych lub z budową nowych instalacji wodno kanalizacyjnych. W obecnym czasie wprowadzając w życie usługę pogotowie WOD–KAN 24h i Hydraulik 24h zajmujemy się praktycznie wszystkimi usterkami, które mogą pojawić się u Państwa w domu lub w firmie. Posiadamy bardzo nowoczesne narzędzia i urządzenia niezbędne do wykonania usługi szybko i fachowo. Staramy się też spokojnie i rzeczowo poinformować państwa o czynnościach, które powinny zostać wykonane od momentu zgłoszenia do momentu przyjazdu naszej ekipy ażeby maksymalnie zminimalizować skutki awarii. Jesteśmy na posterunku 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

HYDRAULIK 24h

- naprawa pękniętej rury pod zlewem

- naprawa urwanego wężyka przy baterii zlewowej

- wymiana syfonu przy umywalce

- wymianie baterii umywalkowej

- naprawa spłuczki

- wymiana zaworu wodnego

- wymiana niedrożnej rury

- zamontowanie pralki

- zamontowanie zmywarki

- przerobienie zaworu zasilającego pralkę

Inspekcja kamerą rur kanalizacyjnych to bardzo przydatna usługa, która pozwala w szybkim czasie zlokalizować awarię oraz stwierdzić w jakim stanie jest instalacja. Częste zatory w kanalizacji są wynikiem uszkodzeń, które powstały podczas wielu przeróbek, remontów lub w skutek zwykłego zużycia rur. To bardzo nowoczesna i przydatna usługa, która eliminuję działanie po omacku, przydatna zarówno w wyszukiwaniu usterek i awarii ale też przydatna w sprawdzeniu czy w naszych rurach nie zamieszkał jakiś gryzoń, który uprzykrza nam życie.

Biały montaż to nie tylko przykręcenie umywalki czy miski sedesowej. To ważna operacja polegająca na odpowiednim dobraniu akcesoriów takich jak uszczelki, silikony ale też zrobienie tego w taki sposób żeby nie uszkodzić montowanych urządzeń. Fachowiec musi też wiedzieć jak to zrobić żeby zapewnić korzystającym bezpieczeństwo i estetykę wykonanej usługi. Na życzenie klienta możemy wykonać taką usługę tak żeby był bardzo zadowolony i zgodnie ze sztuką.

Wykonujemy:

- montaż umywalki

- montaż miski sedesowej

- montaż kabiny prysznicowej

- montaż akcesoriów łazienkowych