POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE

Przewiercona rura. Częsta usterka podczas drobnych remontów łazienki


Co jakiś czas mamy wezwanie do uszkodzonej rury - mam tu na myśli głównie przewiercenie. Takie uszkodzenia powstają w czasie remontów lub po prostu wydawałoby się podczas prostej czynności np. przymocowanie haczyka na ręczniki w łazience.

Niestety są to uszkodzenia, które sprawiają dużo kłopotów i często konieczne jest skucie kilku płytek żeby dostać się do uszkodzonej rury. Znaczenie ma też rodzaj instalacji jaką mamy pod płytkami. Jeśli mamy do czynienia ze starym systemem ( rury stalowe ocynkowane ) to mała dziurka może być dużym problemem. Nowoczesne systemy takie jak PP, PEX lub chociażby MIEDŹ pozwalają na szybkie i dosyć łatwe usunięcie usterki. Zawsze warto mieć zapasowe płytki, w takich przypadkach na pewno nam się przydadzą.

HYDRAULIK 24H POZNAŃ | TEL. 501 028 779
Witold Goliński

Dodane przez Witold Goliński

Branżą wodno-kanalizacyjną zajmuję się od wielu lat. Rozszerzenie usług o branżę DDD wynikło z potrzeb podczas prac wodno-kanalizacyjnych gdy często dochodziło do wycieku nieczystości a jedynym i skutecznym sposobem było przeprowadzenie dezynfekcji w celu pozbycia się bakterii oraz przykrego zapachu. POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | DEZYNFEKCJA POZNAŃ TEL 501 028 779