POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE

Zapchana kanalizacja i KORONAWIRUS !!!


Częstym problemem jaki mamy do usunięcia to problem zapchanej kanalizacji. Najczęstszą przyczyną niedrożnej kanalizacji jest niewłaściwe jej używanie a dokładniej mówiąc wrzucamy tam rzeczy, które nie powinny tam trafiać.

Chciałbym omówić to na przykładzie bardzo aktualnym jakim jest cały czas trwająca pandemia KORONAWIRUSA a co za tym idzie obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Podczas wizyty w jednej z przychodni lekarskich znajdujących się na terenie działania naszej firmy mieliśmy usunąć problem niedrożnej kanalizacji. Po wstępnym zapoznaniu się z problemem przystąpiliśmy do czyszczenia kanalizacji za pomocą spirali elektrycznej. Udrażnianie rur tą metodą jest bardzo skutecznym i często jedynym sposobem usunięcia problemu. Podczas udrażniania rur naszym oczom zaczęły ukazywać się duże ilości maseczek ochronnych, które przez pacjentów zostały wyrzucone do ubikacji ( kanalizacji ). Oczywiście to niewłaściwe zachowanie oraz bardzo duże prawdopodobieństwo, że kanalizacja zostanie zapchana. Zapchana kanalizacja i KORONAWIRUS - nigdy nie przypuszczałem, że te dwa tematy można ze sobą połączyć. Problem został oczywiście usunięty.

POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | TEL. 501 028 779
Witold Goliński

Dodane przez Witold Goliński

Branżą wodno-kanalizacyjną zajmuję się od wielu lat. Rozszerzenie usług o branżę DDD wynikło z potrzeb podczas prac wodno-kanalizacyjnych gdy często dochodziło do wycieku nieczystości a jedynym i skutecznym sposobem było przeprowadzenie dezynfekcji w celu pozbycia się bakterii oraz przykrego zapachu. POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | DEZYNFEKCJA POZNAŃ TEL 501 028 779