OZONOWANIE POZNAŃ. DEZYNFEKCJA OZONEM

Nasza firma wykonuje zabiegi ozonowania w Poznaniu wykorzystując w tym celu nowoczesne i profesjonalne generatory ozonu o bardzo dużej wydajności a nasi pracownicy to certyfikowani fachowcy. Zabiegi ozonowania wykonujemy na terenie Poznania i okolic zarówno dla osób indywidualnych jak i dla właścicieli pensjonatów, domów wczasowych oraz w domkach letniskowych. Zabiegi ozonowania to doskonała metoda żeby pozbyć się szkodliwych substancji chemicznych, które znajdują się w różnego rodzaju materiałach budowlanych, a które wykorzystujemy do remontu naszych domów lub mieszkań.

Feature

Usługi DDD jakie proponujemy naszym klientom to usługi, które są konieczne po usunięciu awarii i usterek wodno-kanalizacyjnych i są ściśle związane z zanieczyszczeniem pomieszczenia. To głównie dezynfekcja skażonych pomieszczeń i powierzchni wykonywana za pomocą metod chemicznych takich jak: opryski, przemywanie powierzchni różnymi preparatami lub metoda ekologiczna czyli czyszczenie powierzchni i dezynfekcja przy użyciu pary wodnej o bardzo wysokiej temperaturze. Bardzo dobrym sposobem na usunięcie nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych patogenów chorobotwórczych jest metoda ozonowania, którą wykonujemy przy pomocy nowoczesnych generatorów ozonu należy tu wspomnieć że ozon to gaz o bardzo dużych właściwościach dezynfekujących. Nasze usługi DDD wykonujemy również dla klientów, u których wystąpił problem z karaluchami ( prusakami ), pluskwami, szczurami czy z kretem ale nie odmówimy też klientom, którzy zadzwonią do nas żeby usunąć gniazdo os czy szerszeni. Czyli usługi jakie możemy zaproponować naszym klientom to szeroko pojęte usługi w dziedzinie DEZYNFEKCJI ,DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI. Zawsze używamy preparaty, które są dopuszczone na nasz rynek, posiadają atesty i certyfikaty i nigdy nie używamy żadnego środka bez uprzedniego zapoznania się z nim.

DEZYNFEKCJA

Dezynfekcja to zabieg, który ma na celu usunięcie drobnoustrojów chorobotwórczych z powierzchni i przedmiotów. Powinna być wykonana przez specjalistyczną firmę, która dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu stwierdzi jakiej metody i środka można użyć.

Feature

LIKWIDACJA OWADÓW, ODPLUSKWIANIE, USUWANIE GNIAZD OS I SZERSZENI

Dezynsekcja to zabieg, mający na celu usunięcie z pomieszczenia owadów, które zagrażają człowiekowi ponieważ przenoszą wiele chorób.

DERATYZACJA, LIKWIDACJA SZCZURÓW I MYSZY, ZWALCZANIE GRYZONI

Gryzonie od dawna nam towarzyszą, przez jednych uwielbiane i hodowane innych doprowadzają do furii .

LIKWIDACJA PLUSKIEW, DEZYNFEKCJA ŁÓŻEK I MATERACY HOTELOWYCH - Metoda TERMO-PAR

To bardzo atrakcyjna i szybka usługa polegająca na dezynfekcji materacy w celu pozbycia się pluskwy oraz bakterii. Z metody tej korzystają nasi klienci głównie z branży hotelarskiej z powiatu poznańskiego jak i z całej Polski. Dezynfekcja łóżek odbywa się za pomocą urządzenia, które produkuję parę wodną o bardzo małej wilgotności której temperatura to ponad 180 stopni C . Do dezynfekcji wykorzystujemy naturalne substancje na bazie alkoholu co wzmacnia działanie pary a zarazem powoduje szybsze odparowywanie wilgoci z powierzchni np. łóżka czy materaca. Po wykonaniu tej usługi klient ma dodatkowo pewność, że materac jest odkażony i pozbawiony w dużym stopniu z alergenów a jeśli nawet były tam pluskwy czy inne robactwo to już po nich. Dodatkowo czyścimy też całą ramę łóżka, profilaktycznie na wypadek występowania insektów. Po zabiegu pozostaję pachnący materac i przyjemny zapach w pokoju, a łóżko można ścielić już po 15 minutach. Usługę TERMO-PAR łączymy z ozonowaniem jeśli klient wyrazi taką potrzebę.