Pogotowie wodno-kanalizacyjne na terenie miasta Poznań oraz całego województwa wielkopolskiego.

  • udrażnianie kanalizacji, udrażnianie rur
  • przetkanie rury odpływowej
  • przetykanie odpływu brodzika
  • wymiana rury kanalizacyjnej
  • przerobienie kanalizacji
  • wymiana pionu kanalizacyjnego
  • czyszczenie kanalizacji
  • mechaniczne czyszczenie kanalizacji

Inspekcja kamerą rur kanalizacyjnych to bardzo przydatna usługa, która pozwala w szybkim czasie zlokalizować awarię oraz stwierdzić w jakim stanie jest instalacja. Częste zatory w kanalizacji są wynikiem uszkodzeń, które powstały podczas wielu przeróbek, remontów lub w skutek zwykłego zużycia rur. To bardzo nowoczesna i przydatna usługa, która eliminuję działanie po omacku, przydatna zarówno w wyszukiwaniu usterek i awarii ale też przydatna w sprawdzeniu czy w naszych rurach nie zamieszkał jakiś gryzoń, który uprzykrza nam życie.

Jeśli chodzi o ten filar naszej działalności to jest to głównie tak zwane pogotowie wodno-kanalizacyjne potocznie zwane pogotowiem wod-kan. To dziedzina, w której umiejętności szlifowaliśmy pracując już od wielu lat w różnych firmach i na różnych budowach gdzie mieliśmy do czynienia zarówno z drobnymi usterkami np. przetykanie kanalizacji, wymiana uszkodzonej rury, udrażnianie odpływu brodzika lub umywalki, jak i z poważnymi awariami, które wiązały się z wymianą całych pionów kanalizacyjnych lub z budową nowych instalacji wodno kanalizacyjnych. W obecnym czasie wprowadzając w życie usługę pogotowie WOD–KAN 24h i Hydraulik 24h zajmujemy się praktycznie wszystkimi usterkami, które mogą pojawić się u Państwa w domu lub w firmie. Posiadamy bardzo nowoczesne narzędzia i urządzenia niezbędne do wykonania usługi szybko i fachowo. Staramy się też spokojnie i rzeczowo poinformować państwa o czynnościach, które powinny zostać wykonane od momentu zgłoszenia do momentu przyjazdu naszej ekipy ażeby maksymalnie zminimalizować skutki awarii. Jesteśmy na posterunku 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

HYDRAULIK 24h

- naprawa pękniętej rury pod zlewem

- naprawa urwanego wężyka przy baterii zlewowej

- wymiana syfonu przy umywalce

- wymianie baterii umywalkowej

- naprawa spłuczki

- wymiana zaworu wodnego

- wymiana niedrożnej rury

- zamontowanie pralki

- zamontowanie zmywarki

- przerobienie zaworu zasilającego pralkę

Biały montaż to nie tylko przykręcenie umywalki czy miski sedesowej. To ważna operacja polegająca na odpowiednim dobraniu akcesoriów takich jak uszczelki, silikony ale też zrobienie tego w taki sposób żeby nie uszkodzić montowanych urządzeń. Fachowiec musi też wiedzieć jak to zrobić żeby zapewnić korzystającym bezpieczeństwo i estetykę wykonanej usługi. Na życzenie klienta możemy wykonać taką usługę tak żeby był bardzo zadowolony i zgodnie ze sztuką.

Wykonujemy:

- montaż umywalki

- montaż miski sedesowej

- montaż kabiny prysznicowej

- montaż akcesoriów łazienkowych