DEZYNSEKCJA


LIKWIDACJA OWADÓW, ODPLUSKWIANIE, USUWANIE GNIAZD OS I SZERSZENI

Dezynsekcja to zabieg, mający na celu usunięcie z pomieszczenia owadów, które zagrażają człowiekowi ponieważ przenoszą wiele chorób.

Owady te mogą spowodować skażenie żywności i powierzchni, na których przebywają lub dotkliwie pokąsać domownika. Zbagatelizowanie pojedynczych osobników lub nieumiejętne próby radzenia sobie z tym problemem może doprowadzić do lawinowego wzrostu liczebności tych owadów co może stanowić ogromny problem dla ludzi i zwierząt. Nasza firma „WIGO SERWIS" współpracuje z firmami prywatnymi, wspólnotami mieszkaniowymi i właścicielami nieruchomości oraz firmami gastronomicznymi, dla których wykonujemy zabiegi dezynsekcji. Ale sam zabieg to nie wszystko potrzebna jest także profilaktyka polegająca na monitoringu i wychwytywaniu poszczególnych egzemplarzy, żeby nie dopuścić do rozprzestrzenienia się insektów. W celu zwiększenia skuteczności łączymy kilka metod

- FIZYCZNA - zabiegi te polegają głównie na użyciu specjalnych urządzeń, które wytwarzają parę wodną o wysokiej temperaturze i ciśnieniu. Rewelacyjna bezpieczna i ekologiczna metoda przydatna do walki z karaluchem i pluskwą. Zabieg polecany dla osób, które nie życzą sobie używania chemii i nie mogą z różnych powodów opuścić pomieszczeń, w których przeprowadzany jest zabieg. Metodę z wykorzystaniem pary stosujemy z ogromnym powodzeniem przy zwalczaniu PLUSKWY DOMOWEJ - to metoda, która cieszy się coraz większym powodzeniem, rzadko stosowana przez firmy DDD ponieważ jest pracochłonna ale bardzo bezpieczna dla domowników ( dzieci i zwierząt ).

- MECHANICZNA – ta metoda polega na rozmieszczeniu w pomieszczeniach różnych pułapek. Mogą to być pułapki lepowe, feromonowe lampy owadobójcze.

- CHEMICZNA – to wszystkie zabiegi gdzie wykorzystywane są środki chemiczne do walki z insektami. Zabiegi takie polegają na wykonywaniu oprysku przy użyciu opryskiwacza ciśnieniowego, można do tego celu przeprowadzić zabieg polegający na zamgławianiu. Zamgławianie to rozpylenie w pomieszczeniu drobnokroplistej mgły wraz z środkiem owadobójczym. Zabieg bardzo skuteczny jeśli wykonany jest przez dobrego fachowca ale wymagana jest powtórka po około dwóch lub trzech tygodniach ponieważ chemia nie działa na jaja insektów. Niestety w pomieszczeniu może znajdować się tylko osoba wykonująca zabieg i to w odpowiedniej odzieży ochronnej a domownicy mogą do pomieszczenia wrócić dopiero po kilku godzinach.

DEZYNSEKCJA POZNAŃ TEL. +48 501 028 779
Witold Goliński

Dodane przez Witold Goliński

Branżą wodno-kanalizacyjną zajmuję się od wielu lat. Rozszerzenie usług o branżę DDD wynikło z potrzeb podczas prac wodno-kanalizacyjnych gdy często dochodziło do wycieku nieczystości a jedynym i skutecznym sposobem było przeprowadzenie dezynfekcji w celu pozbycia się bakterii oraz przykrego zapachu. POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | DEZYNFEKCJA POZNAŃ TEL 501 028 779