DERATYZACJA, ODSZCZURZANIE


DERATYZACJA, LIKWIDACJA SZCZURÓW I MYSZY, ZWALCZANIE GRYZONI

Gryzonie od dawna nam towarzyszą, przez jednych uwielbiane i hodowane innych doprowadzają do furii .

To problem coraz większy i niebezpieczny dla nas ponieważ szczury czy myszy uwielbiają życie koło człowieka, tam gdzie człowiek tam jedzenie. Są bardzo dokuczliwe i bardzo inteligentne dlatego walka z nimi to prawdziwe wyzwanie, wymagają odpowiedniej strategii, wiedzy i właściwych akcesoriów. Najważniejsze jednak jest bardzo wnikliwe poznanie ich biologii, upodobań i możliwości a są one ogromne. Umiejętność spinania lub przeciskania się przez nawet najmniejsze szczeliny a do tego hierarchia w grupie lub instynkt przetrwania. Sami powodujemy, że jest ich coraz więcej. Wyrzucamy jedzenie na trawniki bo dokarmiamy ptaki, nasze śmietniki pełne jedzenia bo nie mamy opanowania w kupowaniu, coraz więcej punktów gastronomicznych w naszym otoczeniu bez odpowiedniego zabezpieczenia odpadów. Jest ich coraz więcej bo ich po prostu zapraszamy. Szczury niszczą instalacje w naszych domach, zanieczyszczają odchodami nasze spiżarnie lub garaże roznoszą zarazki i choroby. Firma WIGO SERWIS traktuje walkę z tymi gryzoniami jak prawdziwe wyzwanie. Posiadamy odpowiednią wiedze o tych stworzeniach i o ich przyzwyczajeniach.

Jak wykonujemy zabieg deratyzacji ? Dla naszych klientów wykonamy:

- inspekcję posesji, zakładu pod kątem występowania tych gryzoni

- wyłożymy trutkę zgodnie z przepisami nie stwarzając zagrożenia dla ludzi

- oznaczymy miejsca wyłożenia zatrutego pokarmu - nalepki ostrzegawcze

- utworzymy protokół dla klienta z charakterystyką użytych trutek

- regularnie będziemy sprawdzać stan i ilość trutki zgodnie z zaleceniem klienta

- usuniemy martwe gryzonie z pomieszczeń i posesji

Deratyzacja to nie tylko szczury czy myszy. Sprawnie radzimy sobie z kretami i karczownikami . Do walki z kretem i karczownikiem stosujemy różne metody począwszy od żywo-łapek a kończąc na gazowaniu.

Witold Goliński

Dodane przez Witold Goliński

Branżą wodno-kanalizacyjną zajmuję się od wielu lat. Rozszerzenie usług o branżę DDD wynikło z potrzeb podczas prac wodno-kanalizacyjnych gdy często dochodziło do wycieku nieczystości a jedynym i skutecznym sposobem było przeprowadzenie dezynfekcji w celu pozbycia się bakterii oraz przykrego zapachu. POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE POZNAŃ | DEZYNFEKCJA POZNAŃ TEL 501 028 779